Вінниця, Короленка 35. Некрасова 1. Келецька 78.
Найбільший вибір електроніки за оптовими цінами!

Працюємо з 9 до 18 без
перерви та вихідних

Кільцева світлодіодна LED лампа 20 см 3 кольори
Новинка
Топ
В наявності
Артикул:
7888
-69%
730 грн
225,00
грн
Кільцева світлодіодна лампа діаметром 20 см - це професійне освітлення, яке доступне кожному. Таке освітлення необхідно як для високоякісної фото і відеозйомки, так і як додаткове джерело світла, коли основного не вистачає. Його використовують фотографи, блогери, візажисти і косметологи ... Детальніше
Опис
Кільцева світлодіодна лампа діаметром 20 см - це професійне освітлення, яке доступне кожному.
Таке освітлення необхідно як для високоякісної фото і відеозйомки, так і як додаткове джерело світла, коли основного не вистачає. Його використовують фотографи, блогери, візажисти і косметологи ...
Саме кільцеві лампи створюють неймовірний ефект "ангельських глазок" на фотографіях.За допомогою пульта на шнурі лампи можна регулювати як яскравість, так і температурний світловий режим: холодний, нейтральний, теплий.
Це дає можливість виробляти як портретну, так і предметну фотозйомку. Не менш корисна вона і для фотографів, відеографів і блогерів, які регулярно знімають якісний фото і відеоконтент. Правильне світло на фото нелегко отримати навіть в сонячний день. З кільцевої лампою для Селфі ваші фотографії будуть просто чудові. Лампа, в залежності від обраного режиму, освітить ваше обличчя м'яко і акуратно, або подарує студійне підсвічування, або ж дасть освітлення, подібне яскравим софітам.
Кільцева лампа працює від USB-порту.  її можна підключити до комп'ютера, ноутбука або через адаптер до розетки, а на вулиці до зовнішнього акумулятора.
(Штатив не йде в комплекті)
Характеристики
Характеристики: 
Характеристики: 
Максимальна потужність:
Значение характеристики: 
30 Дж
Характеристики: 
Сумісність:
Значение характеристики: 
смартфони, портативні відео і фото камери
Характеристики: 
Матеріал виготовлення:
Значение характеристики: 
метал, пластик
Характеристики: 
Розміри:
Значение характеристики: 
диаметр 20см
Характеристики: 
Комплектація:
Значение характеристики: 
лампа, тримач для смартфона, кріплення до трипода